Sahneye geç çıktı, olanlar oldu! Madonna’ya ikinci dava

Turnesinin provası sırasında bakteriyel enfeksiyon geçiren ve yoğun bakımda tedaviye alınan Madonna, ölümden dönmüştü.

Şimdilerde turnesine devam eden ünlü şarkıcı, sahneye ikinci kez geç çıkmakla suçlanıyor.

HAYRANLARINDAN VETO

ABD’nin başkenti Washington federal mahkemesinde cuma günü açılan bir davada ünlü pop yıldızı Madonna’nın üç hayranı, şarkıcıyı aralık ayında Capital One Arena’da verdiği her iki konserde de sahneye iki saat geç çıkarak yasaları çiğnemekle suçladı.

Madonna’nın hayranları, sahneye 20.30’da çıkması planlanırken konserin 22.00’dan önce başlamadığını ileri sürdü. Ayrıca, performansı sırasında rahatsız edici bir sıcaklığın olduğu ve Madonna’nın çoğu şarkısını playback yaparak söylediğini iddia ettiler.

“SAYGISIZ”

Hayranların avukatları, “Tüketicileri sıcak ve rahatsız bir ortamda, sahne performansı için saatlerce beklemeye zorlamak, Madonna’nın kibirli ve hayranlarına karşı tamamen saygısız olduğunun bir göstergesidir” şeklinde bir açıklama yaptı.

BİR KEZ DAHA DAVA AÇILMIŞTI

Madonna konserine giden Michael Fellows ve Jonathan Hadden adlı iki kişi, Madonna’nın söz verilen konser başlangıç saatine sadık kalmadığını öne sürerek şarkıcıya dava açmıştı.

13 Aralık’ta New York’ta Barclays Center’da düzenlenen konsere gelen hayranlar, konserin 20:30 başlama saati yerine 22.30’da başladığını belirtti. Geç başlayan konser geç bitince, toplu taşımaların azalmasıyla hayranların zor durumda kaldığı söylendi.

8 YIL ÖNCE BENZER DURUM YAŞANDI

Benzer bir durum 2016 yılında da yaşanmıştı. Rebel Heart Turnesi’ne çıkan ünlü şarkıcı Madonna, konserlerine iki saat geç çıktığı için gündemin tepki çeken isimlerinden olmuştu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x