Caroline Koç, eşi Mustafa Koç’un golf sahası hayalini gerçekleştirdi

Türkiye’nin en önemli iş insanlarından biri olan ve 2016 yılında geçirdiği kalp krizi sonrasında yaşamını yitiren Mustafa Koç’un hayali gerçek oldu.

Golf tutkusuyla tanınan ve katıldığı çok sayıda golf turnuvasında ödüllere alan Mustafa Koç, Türkiye’de bu sporun yaygınlaşması için de büyük çaba sarf eden isimlerden biriydi. Hayattayken Riva’da 29 milyon dolara satın aldığı araziye bir golf sahası kurmak da en büyük hayallerinden biriydi. Onun hayali şimdi gerçek oldu. Hayat arkadaşının hayallerini yaşatma sorumluluğunu üstlenen Caroline Koç, geçtiğimiz aylarda eşinin adını taşıyan ‘Mustafa V. Koç Golf Sahası’nın eksiklerini tamamladı ve dün gece verdiği özel bir davette dostlarını ağırladı.

PEÇETELERDEKİ DETAY DİKKAT ÇEKTİ

Hazırladığı özenli sofrada her detayla kendi ilgilenen Caroline Koç, dostlarıyla Mustafa Koç’u andı. Masada en çok dikkat çeken ise peçetelerde Mustafa Koç’un golf yaptığı silüetin yer almasıydı.

EĞİTİM VE ÇALIŞMA ALANLARI BULUNUYOR

5bin 810 metre uzunluğunda sessiz ve yeşil bir vadi üzerine kurulan golf sahasında, eğitim ve çalışma alanı, kısa oyun akademi sahası, ikisi çift tasarlanan 9 çukurlu golf sahası ve üyelere özel bir kulüp de bulunuyor.

Patronlardunyasi.com

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x