The Crown Dizisi Kraliyette Olanları Aylar Öncesinden Tahmin Etti

İngiltere kraliyet ailesinde sular durulmuyor. Galler Prensesi Kate Middleton sırra kadem bastı. Yaklaşık 2 aydır görülmeyen ve haber alınmayan Kate Middleton’ın boşandığı, hatta öldüğü iddia edildi. Sosyal medyada ‘Kate’ en çok konuşulan konulardan birisi. Peki her adımı, her giydiği gündem olan Galler Prensesi nerede?

THE CROWN’DA ÇARPICI SAHNE

Mashable’dan Sevim Turan’ın derlemesine göre kraliyeti anlatan ve her aday olduğu ödülü silip süpüren Netflix dizisi The Crown, aylar önce olacakları tahmin etmişti.

Aralık ayında final yapan dizinin son bölümü 2005 yılında geçiyordu. Sahnelerde Kraliçe Elizabeth, Prens Phillip’le yaptığı bir konuşma bu günlerin önceden görüldüğünü akıllara getirdi.

“GELECEK NESİL KONTROLÜ DEVRALMAYA HAZIR DEĞİL”

İkisinin de öldüklerinde toprağa verilecekleri Windsor Kalesi’nde bulunan Aziz George Şapeli’nde geçen diyalogda, Elizabeth ve Phillip kendilerinden sonraki neslin ‘kontrolü devralmaya hazır olmanın uzağından bile geçmediğini’ dile getiriyordu.

“Neyse ki o bizim sorunumuz değil. Sen ve ben; biz burada olacağız. Bu taşın altında. İçeride o çığlıkları asla duymayacağız” diyen Phillip’e karşılık Elizabeth eşinin bu karanlık espri anlayışına tepki gösterse de haklı olduğunu itiraf etmek zorunda kalıyordu.

“PARTİ SONA ERDİ”

Phillip sözlerini şöyle sürdürerek o can alıcı sözü söyledi: “Parti sona erdi”…

“Bu sistem artık dışarıdakiler için hiçbir anlam ifade etmiyor; keza içerideki bizler için de. Biz yok olmakta olan bir türüz; sen ve ben. Eminim herkes hayatına devam edecek, her şey yolundaymış gibi yapacak. Ama parti sona erdi.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x